FerYapı

FerYapı, 2010 yılı Nisan ayında sektörde fark yaratan projelere imza atma hedefiyle yola çıktı. Güvenirlilik prensibini en sıkı ve hızlı şekilde sahiplenip farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurulu çalışma anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ihtiyaç duyduğu dünya standartlarında projeler üretiyor. Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek için özgün, modern ve mükemmeliyetçi bir mimari anlayışla projeleri tasarlayıp gelecek nesiller için de kalıcı eserler yaratıyor.

Kuruluşunun ilk yılından itibaren, Sinpaş GYO ve Boyner Holding gibi Türkiye’nin geleceğe dönük yüzünü temsil eden dev kurumların güvenini kazanarak, toplam değeri 2 milyar TL’ye yaklaşan 500 bin m²’lik toplam inşaat alanına yapmış olduğu projeler, sağlam adımlarla ilerlediğinin en önemli ispatıdır.

FerYapı; İstWest, iTower, Mai Residence, Parima ve Premier Kampüs Ofis gibi önemli projelere imza attı. İstWest; İstanbul’un en işlek lokasyonlarından, gelişim sembolü Basın Ekspres Yolu’nun en görünür noktasında, Bahçelievler’de hayata geçirildi. 70 dönümlük, 3000 konut yapılabilecek bir arazide, sadece 1000 konut inşa edilerek; yeşil alanlara ve sosyal alanlara çok daha fazla yer ayrıldı. iTower; İstanbul’un en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bomonti’de ilk küçük m2’li a+ ofis projesi olarak geliştirildi. FerYapı; Merter’in yeni yüzü Parima Residence, İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da gerçekleştirdiği nefis deniz ve Adalar manzaralı Mai Residence ve Türkiye’nin ilk kampüs ofis projesi Premier Kampüs Ofis projesi gibi Türkiye’nin en prestijli projeleriyle yoluna devam ediyor.

FerYapı, finansal başarısı yüksek, alanında en başarılı proje ve hizmetleri gerçekleştirmenin yanı sıra, Türkiye pazarındaki lider şirketlerden biri olmayı hedefliyor. İmza attığı eserlerle yaşadığı toplum için katma değer üretmeyi ilke edinen FerYapı, çalışmalarında daima yeni fikirlere açık olup kalıpların dışında düşünüp yaptıklarıyla farkını ortaya koyuyor. Gayrimenkul sektörünün lider geliştiricileri arasında yer alan FerYapı elde ettiği bu konumunu, uzman kadrosu, güçlü finansal yapısı, istikrarlı büyüme politikası, en son teknolojilere sahip altyapısı ve her alanda müşterisini ön planda tutan çalışma anlayışına borçlu.

Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan FerYapı, KONUTDER, ULI (Urban Land Institue), GYODER, INDER gibi ulusal ve uluslararası sektör organizasyonlarında etkin rol alıyor. FerYapı, Türkiye gayrimenkul sektörünün sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına yön veren kalıcı projeleri hayata geçirmek için hız kesmeden, emin adımlarla çalışmaya devam ediyor.

www.feryapi.com